APIE MANE

Sveiki atvykę į Tomas Šimkus Photography - puslapį, kuris gimė iš ilgametės aistros vaikantis tobulą kadrą.

Esu profesionalus fotografas, dirbantis visame pasaulyje. Fotografija ėmiau domėtis dar nuo mažens, bet tai laikiau veikiau hobiu nei realia būsima profesija ir pasirinkau studijuoti ekonomiką. Tačiau susiklosčius palankioms aplinkybėms užsibrėžiau naują tikslą ir surizikavau išbandyti save fotografijos srityje. Nuo to laiko nė karto nesigailėjau šio pasirinkimo, nes fotografija tapo ne tik darbu, tai tapo mano gyvenimo būdu.

Taip pat esu vizualinio turinio kūrėjams skirtos platformos 123PRESETS.com įkūrėjas. Tai projektas, įprasminantis mano aistrą fotografijai ir skatinantis kitus fotografuojančius nuolat tobulėti, semiantis idėjų ir patirties iš daugybės fotografų iš viso pasaulio.

Per savo daugiau nei šešių metų patirtį esu nufotografavęs virš šimto nuostabių vestuvių. Kadangi fotografuoju visame pasaulyje, galiu įgyvendinti visus jūsų sužadėtuvių ar vestuvių fotosesijos norus. Vestuvių akimirkas yra tekę fiksuoti įvairiausiuose pasaulio kampeliuose: nuo Portugalijos iki Islandijos, Graikijos, Prancūzijos ar net JAV.

Puikiai žinau, kiek streso kelia vestuvės. Visgi tai – svarbiausia diena jūsų gyvenime! Diena, kurią planuojate mėnesių mėnesius, diena, į kurią investuojate savo pinigus ir laiką. Mano kaip profesionalo  darbas yra užtikrinti, kad vestuvių dieną nė kiek nesijaudintumėte dėl vieno dalyko – savo vestuvinių kadrų. Siekiu ne tik kokybiško rezultato nuotraukose, bet ir stengiuosi, kad jaunieji jaustųsi jaukiai, atsipalaiduotų ir tiesiog gerai leistų laiką besimėgaudami diena. Noriu, kad darbą su manimi atsimintumėte su džiaugsmu ir teigiamomis emocijomis, o savo šventę – kaip nepamirštamą nuotykį, kuris amžinai išliks ne tik jūsų širdyse, bet ir nuotraukose.

Savo darbuose pabrėžiu nuoširdžias šypsenas ir emocijas, siekdamas atskleisti jūsų bei jūsų artimų žmonių tikrumą. Juk gražiausios akimirkos tos, kurios pagautos tarp nesuplanuotų kadrų. O dėl nepriekaištingo rezultato nerimauti neteks: visuomet papasakosiu visas detales, padėsiu jums atsipalaiduoti, kad prieš objektyvą jaustumėtės jaukiai ir dėl nieko nesijaudintumėte. Galų gale, juk dėl to ir samdote fotografą – kad galėtumėte tiesiog būti akimirkoje, vietoj to, kad suktumėte galvą, kaip ją įamžinti.

Pirmiausia siekiu susipažinti su jumis ir jūsų istorija. Kaip užsimezgė judviejų pažintis? Kokios buvo svarbiausios jūsų akimirkos kartu? Kuo labiau pažinsiu jus, jūsų norus ir vertybes, tuo geriau suprasiu, kokia buvo jūsų kelionė bendro gyvenimo link. Mano kaip fotografo stilius – jaunatviškas ir energingas. Stengiuosi pagauti kadro dinamiškumą, energiją ir emociją, kad po daugelio metų žvelgdami į savo nuotraukas akimirksniu vėl nusikeltumėte į tą magišką judviejų dieną. Noriu užfiksuoti daugiau nei tiesiog poros meilę, tačiau ir meilę sklandančią ore, atsispindinčią jūsų šeimos bei draugų veiduose.

Poros, su kuriomis teko dirbti, man suteikė nepaprastą garbę būti jų meilės šventės liudininku ir aš esu be galo dėkingas už jų išreikštą pasitikėjimą manimi. Tikiuosi, kad vienądien pokalbiui sutiksiu ir jus, būsimieji jaunavedžiai, ir drauge galėsime pradėti planuoti, kaip nepriekaištingai įamžinti jūsų vestuvių dieną.

Patirtis, kurią sukaupiau per ilgus darbo metus, leis jums atsipalaiduoti prieš objektyvą ir dėl nieko nesijaudinti: visuomet papasakosiu visas detales, sukursiu jaukią atmosferą tam, kad rezultatas gautųsi nepriekaištingas.

gif;base64,R0lGODdhAQABAIAAAAAAAMzMzCwAAAAAAQABAAACAkQBADs= Apie Mane
FOTOGRAFAS
TOMAS ŠIMKUS

GET IN TOUCH