ATSILIEPIMAI

Mano darbo kokybė, tai mano vardas, mano parašas, meilės įrodymas fotografijai.

Nuotrauka-1 Atsiliepimai

REZULTATU LIKOME DAUGIAU NEI PATENKINTI

Tik patys geriausi atsiliepimai ir rekomendacijos. Tomas fotografavo mūsų vestuves, prieš tai turėjome bandomąją fotosesiją, po jos ir matant kitas nuotraukas, ramiai laukiau savo šventės, nes žinojau, kad pasirinkome profesionalą. Vestuvių dieną Tomas atidirbo nuo iki. Nuotraukas gavome greitai, o rezultatu likome daugiau nei patenkinti. Foto labai gražios, žiūriu neatsižiūriu, įamžintos visos šventės akimirkos. Prašiau, fotografuoti ne tik mus, bet ir svečius, tad ir svečiai turi daug gražių nuotraukų. Ačiū!
Ir kas labai patiko fotosesijos metu, kad Tomas turėjo pasiruošęs labai daug idėjų nuotraukoms, manau, visų net nespėjome išnaudoti, tad neteko trypčioti ir galvoti, kokia poza atsistoti, kur žiūrėti ir pan.

- ERIKA PIEČIUKAITIENĖ

TIK GERIAUSI ATSILIEPIMAI

Rekomenduoju visiems, kam prireiks fotografo. Nekalbant apie tikrai gerus kadrus ar nuotraukų apdirbimą, itin didelis pliusas – puiki komunikacija. Gali atsipalaiduoti ir įgyvendinti savo idėjas, drąsiai pozuoti, nes žinai, kad atrinktos nuotraukos bus tik pačios geriausios. Jei idėjų pritrūksta – Tomas visada pagelbėja. Tik teigiamas įvertinimas!

- MIGLĖ IZABELĖ

DRAUGIŠKAS BEI KŪRYBIŠKAS

Tomas yra profesionalus, draugiškas bei kūrybiškas fotografas. Likome patenkinti tiek jo darbu fotosesijos metu, tiek galutiniu rezultatu – nuotraukomis. Nedingstanti Tomo šypsena ir idėjos fotosesijos metu padėjo atsipalaiduoti ir šį darbą paversti jaukia švente. Ačiū

- GIEDRĖ STROBEIKIENĖ

 VIRŠIJO MŪSŲ LŪKESČIUS

Tomas nuostabus fotografas. Viršijo mūsų lūkesčius, puikiai įamžindamas mažosios Paulinos krikštynų šventę. Svarbiausia, kad šventėje jo net nejautėme , o nuotraukos gavosi natūraliai gražios. Nuotraukas norisi žiūrėti dar ir dar kartą, manau tikrai dar kreipsimės į Tomą. Rekomenduosiu ir draugams. Tomai sėkmės darbuose ir gerų kadrų.

- SANDRA RAMELIENĖ

 IMASI INICIATYVOS, SIŪLO SPRENDIMUS

Su Tomu dirbame jau kelerius metus, niekada nėra nuvylęs. Visuomet išsiaiškina kliento poreikį, proceso metu yra aktyvus, imasi iniciatyvos, siūlo sprendimus. Džiaugiamės turėdami jį kaip partnerį.

- JUSTINA GARLAUSKIENĖ, DARŽELIO AUKŠTYN KOJOM DIREKTORĖ

 PUIKIAI IŠMANANTIS SAVO DARBĄ

Nuostabus fotografas ir žmogus, puikiai išmanantis savo darbą. Lengvai bendraujantis. Rekomenduojame visiems 110% jeigu norite nuostabių prisiminimų, kadangi tai vienintelis dalykas – nuotraukos, kurias laikysime savo rankose, jos taps vis brangesnės, o vertė taps neįkainojama.

- IVETA GRIGIENĖ

FOTOGRAFUOJA SU ŠYPSENA

1. Turi matymą tiek foto reportažinėm nuotraukom, tiek portretams
2. Nuotraukas priduoda visada laiku, dažniausiai mėgsta nustebinti
3. Fotografuoja su šypsena, moka prakalbinti emocijas
4. Geras žmogus

- MANTAS GARLAUSKAS

TIKRAI REKOMENDUOJU

Tomas, puikus fotografas! Dirba profesionaliai, labai punktualus ne tik šventės dieną, bet ir nuotraukas gavome ne vėliau nei buvo žadėta. Pati fotosesija praėjo labai lengvai ir smagiai. Tikrai rekomenduoju!

- DOVILĖ LUKOŠEVIČIENĖ

MYLI SAVO DARBĄ

Tomas – superinis fotografas, mylintis savo darbą ir tikras profesionalas! Taip pat puikus ir visada besišypsantis žmogus, turintis daug idėjų siekiant geriausio rezultato. Nuotraukos nuostabios!

- AIDA KAMINSKAITĖ

MALONUS BENDRAVIMAS. PROFESIONALUMAS

Rekomenduoju norintiems ne tik gražių ir kokybiškų nuotraukų, bet ir malonaus bendravimo. Jau džiaugiamės kelių švenčių akimirkomis, kurias įamžino Tomas ir tikiuosi, kad ateityje jų bus tik daugiau.

- SOLVEIGA STORPIRŠTYTĖ

SAVO SRITIES EKSPERTAS

Išties profesionalus savo srities ekspertas, nuotraukos labiau nei puikios, o pagauti ir įamžinti tikri ir nesuvaidinti momentai… Tomai, maksimaliai didelis ir nuoširdus ačiū!!! Krikštynų šventė pasiliks ilgam ir ne tik atmintyje tik Tavo profesionalių „šūvių“ pagalba! Pasirinkome Tave šį kartą, be abejonės rinksimės ir kitą!!! Dar kartą ačiū ir visiems labai rekomenduoju!!!!

- KRISTINA MAČIANSKYTĖ

GERIAUSI ATSILIEPIMAI IR REKOMENDACIJOS

Patys geriausi atsiliepimai ir rekomendacijos!! Šventės diena buvo labai vėjuota, o mažoji pozuotoja visai nenorėjo fotografuotis, bet Tomas viršijo lūkesčius, nuotraukos labai super. Dar paslaugumas ir punktualumas, malonus bendravimas taip pat maloniai nuteikė šventės dieną.

- DONATA DO

PROFESIONALUS, NUOŠIRDUS, TOBULAS

Labai džiaugiuosi, kad savo šventei pasirinkome būtent Tomą!!!
Nors savo vestuvių dieną realiai pamačiau jį pirmą kartą, atrodė, kad pažystu žmogų jau laaabai seniai ir puikiai suprato ko aš noriu, net ir nedaugžodžiaujant;) Profesionalus, nuoširdus, šiltas, tiesiog- tobulas fotografas, kuris sugeba būti toks, kad šventėje jo nesijaučia, bet kartu visuomet šalia! Didžiausios rekomendacijos.

- SIMONA LIPNĖ

NUOTRAUKOS SPALVINGOS IR ŠILTOS

Tomai labai norim Tau padėkoti už fantastiškas nuotraukas! Jos visos tokios spalvingos ir šiltos. Užfiksuotos visos emocijos…Viskas taip, kaip ir norėjome kad būtų! Palinkėsim neprarasti meniško potencialo ir įkvėpimo toliau džiuginti savo darbais.

- BRIGITA RAKŠTIENĖ

AČIŪ UŽ NUOSTABIAS VESTUVIŲ NUOTRAUKAS

Puikus fotografas! Ačiū už nuostabias vestuvių nuotraukas ir šiltą bendravimą, rekomenduotume visoms šventėms!

- BRIGITA RAKŠTIENĖ

ŠIMTAPROCENTINĖS REKOMENDACIJOS

Turbūt nėra nieko geriau už žinojimą, jog mūsų šimtadienio šventę profesionalus fotografas sugebėjo išpildyti maksimaliai! Nuotraukos nerealios, o taip pat, ačiū už kantrybę ir pagalbą ieškant asmeniškai paprašytų nuotraukų. Šimtaprocentinės rekomendacijos, 5 žvaigždučių tokiam darbui netgi per mažai!

- AGNĖ MATUSEVIČIŪTĖ

PUIKUS FOTOGRAFAS

Puikiai atliktas darbas – Tomas fotografavo įmonės renginį, nuotraukos puikiai iliustravo šventės nuotaiką. Visa kita taip pat puiku – punktualumas, padaryta daug nuotraukų, fotografas proaktyviai fotografavo susirinkusius ir t.t. Nuotraukos greit buvo sutvarkytos ir persiųstos. Visumoje – puikus fotografas.

- GINTARĖ KERŠYTĖ

VIRŠIJO MŪSŲ LŪKESČIUS

Rinkdamiesi fotografą mokyklos šimtadieniui tikrai nesitikėjom tokių gerų rezultatų! Itin malonaus bendravimo žmogus, suprantantis ko reikia ir ko tikimasi bei puikiai išmanantis savo darbą. Gautas rezultatas viršijo visus lūkesčius! Manau, susitikom ne paskutinį kartą!

- AKVILĖ ADOMAITYTĖ

ESAME PATENKINTI VISKUO

Tomas – be galo šiltas, malonus, draugiškas ir linksmas žmogus. Per fotosesiją jis sukūrė gerą atmosferą, o nuotraukos profesionalios ir kokybiškos. Esame labai patenkinti viskuo!

- VIKTORIJA VIKI